Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 79 zł: bilet na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

110 złod79
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 28%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oparte na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych wydarzenie stworzone przez ponad 100 artystów: chóru, baletu i orkiestry

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny w dniu koncertu. 


 

Oferta 

  • Bilet na Wielki Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”
  • Kiedy: 12.03.2017 o godz. 15:00
  • Gdzie: Sala Koncertowa Szczecin

Dostępne kategorie:

  • 79 zł zamiast 110 zł za bilet w strefie Green Zone,
  • 89 zł zamiast 120 zł za bilet w strefie Fun Zone,
  • 99 zł zamiast 130 zł za bilet w strefie Premium Zone.

Na przełomie 2016 i 2017 roku w kilku miastach Polski odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” w ramach Wielkiego Koncertu Galowego przedstawi swoim widzom program oparty na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych i narodowych. 

Kolorowe, stylizowane na regionalnych wzorach stroje staną się przykuwającą ozdobą do wykonywanych na scenie układów choreograficznych. Towarzysząca im muzyka opierać się będzie na uznanych na całym świecie utworach, takich jak m.in. „Karolinka”, „Szła dzieweczka”, „Hej, te nasze góry”, „Ondraszka” oraz opracowaniach muzycznych do takich tańców, jak: „Trojak”, „Taniec chustkowy”, „Kujawiak - Oberek”, „Krakowiak”, „Polonez - Mazur” i „Tańce górali podhalańskich”. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sala Koncertowa Szczecin
ul. Energetyków 40, Szczecin
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (20649)
Shopping (1406)
Bilety (133)
Hotele
lokalne
portale
Hotelscombined(16948)
Groupon(7429)
Tui(1488)
Fastdeal(1341)
Travelist(876)
MyDeal(739)
Triverna(236)
Infobuzer(223)
Klub Zniżek(194)
Kuptravel(130)
Okazje eholiday(119)
Voyage Prive(83)
Travelday(72)
Wyjątkowy Prezent(51)
Travelgory(26)
Flipo(2)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (133)
Groupon (8676)
Fastdeal (1)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry