Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilety dla 2 osób na dowolny spektakl za 65 zł w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka (zamiast 98 zł)

98 złod65
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 34%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wybrany spektakl teatru z ponad 60-letnia historią – w repertuarze m.in. „Przyjazne dusze”, „Dogville” i „Spowiedź masochisty”

Groupon ważny do 31.05.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta nie obejmuje: premier, spektakli gościnnych 
Realizacja: wydrukowany groupon należy wymienić na bilety w kasie przy ul. Zachodniej 93 (od wtorku do soboty w godz. 12-19) 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 65 zł zamiast 98 zł za bilet na dowolny spektakl dla 2 osób na dowolny spektakl (grany do końca maja 2017).

Aktualny repertuar dostępny tutaj.

Przykładowe spektakle:

„Kobro”

Sztuka inspirowana życiem kobiety i prekursorki, Katarzyny Kobro. Jej osoba, wcześniej utożsamiana jedynie w kontekście prac znanego męża – Władysława Strzemińskiego oraz rodzinnych konfliktów, teraz zostanie przybliżona szerszej publiczności. Fascynująca historia tej znanej, związanej z Łodzią awangardystki zostanie pokazana oczami córki. Oprócz prób rozrachunku dziecka z rodzicami, pojawią się pytania o cenę jaką płaci artysta, gdy tworzy a także o to, czy połączenie działalności artystycznej z życiem rodzinnym jest możliwe.

„Spowiedź masochisty”

Niezwykle zabawna i przewrotna opowieść sceniczna czeskiego autora, będąca mieszanką komedii, satyry społecznej, groteski oraz surrealistycznego oniryzmu. Główny bohater podejmuje bowiem liczne próby, aby zmienić świat na taki, w którym mógłby żyć zgodnie ze swoją naturą. Poszukując w ten sposób szczęścia trafia do drapieżnej rzeczywistości młodego kapitalizmu, w której, by się odnaleźć trzeba mieć coś z masochisty. W tym oto środowisku jego wyrzeczenia i ofiarność zostają docenione i zostaje wysłany przez swojego reprezentanta do Singapuru na Olimpiadę Zasobów Ludzkich.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Lodz
Ul.Zachodnia 93, Lodz, LODZLKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32557)
Shopping (355)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Warszawa(2155)
Kraków(1364)
Łódź(746)
Wrocław(835)
Poznań(1006)
Trójmiasto(869)
Szczecin(521)
Katowice i aglomeracja(1034)
Bydgoszcz(493)
Toruń(466)
Lublin(530)
Białystok(453)
Rzeszów(423)
Częstochowa(412)
Radom(351)
Kielce(410)
Olsztyn(366)
Opole(348)
Bielsko-Biała(489)
Gliwice(911)
Sosnowiec(854)
Rybnik(826)
Tychy(993)
portale
Hotelscombined(28986)
Groupon(6236)
Tui(1457)
Travelist(936)
MyDeal(749)
Wyjątkowy Prezent(272)
Triverna(271)
Kuptravel(137)
Okazje eholiday(128)
Klub Zniżek(56)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (125)
Groupon (9731)
MyDeal (4)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry