Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Baseny, sauny i aqua animacje – całodzienny bilet dla 2 osób od 34,99 zł w Aquasferze (do -39%)

50 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 30%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wśród atrakcji m.in.: sztuczna rzeka, bicze i masaże wodne, whirpoole, sauna słoneczka łączna i prysznice wrażeń

Groupon ważny do 30.12.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet w kasie. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Bilet uprawnia do całodziennego korzystania z basenów, saun oraz aqua animacji (uczestnictwo w zajęciach po wcześniejszym zgłoszeniu w kasach basenu). Baseny dostępne w godz. 6-21:45. Sauny dostępne w godz. 10-21:45. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się w wieku 4-25 lat, osobom powyżej 60. roku życia oraz osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności (na podstawie orzeczenia ustalającego stopień niepełnosprawności i legitymacji dokumentującej niepełnosprawność), ich opiekunom oraz opiekunom dzieci niepełnosprawnych do lat 16 (posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności i legitymację potwierdzającą niepełnosprawność). Bilety ulgowe i rodzinne i KDR za okazaniem odpowiednich dokumentów. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

Bilety uprawniające do całodniowego korzystania z basenów, saun i aqua animacji (uczestnictwo w zajęciach po wcześniejszym zgłoszeniu w kasach basenu):

  • 34,99 zł zamiast 50 zł za 2 bilety całodzienne ulgowe (pn.-pt.),
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 2 bilety całodzienne ulgowe (weekendy i święta),
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 2 bilety całodzienne normalne (pn.-pt.),
  • 44,99 zł zamiast 70 zł za 2 bilety całodzienne normalne (weekendy i święta),
  • 74,99 zł zamiast 110 zł za 2 bilety całodzienne normalne i 2 bilety całodzienne ulgowe (pn.-pt.),
  • 79,99 zł zamiast 130 zł za 2 bilety całodzienne normalne i 2 bilety całodzienne ulgowe (weekendy i święta),
  • 79,99 zł zamiast 120 zł za 4 bilety całodzienne normalne (pn.-pt.),
  • 84,99 zł zamiast 140 zł za 4 bilety całodzienne normalne (weekendy i święta).

Wodną rozrywkę w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera zapewniają dwie części: sportowa i rekreacyjna. Zaawansowani pływacze mogą skorzystać tu z jednego z najnowocześniejszych w Europie basenów olimpijskich (50 m x 25 m) lub z mniejszego, przeznaczonego do rozgrzewki. W basenie olimpijskim zamontowany został unikatowy, ruchomy pomost, który w zależności od potrzeb dzieli go na dwie mniejsze przestrzenie. Szczególną atrakcję i udogodnienie stanowią dwa ruchome dna basenu o wymiarach 25 m x 10 m umożliwiające zmianę jego głębokości i funkcjonalności.

Część rekreacyjna pozwoli na pełen relaks zarówno osobom dorosłym, jaki i młodszym pływakom. Specjalnie stworzony do tego basen o zróżnicowanych kształtach posiada m.in. sztuczną rzekę, leżanki, masaże podwodne, kaskadę i trzy whirpoole. Najmłodsi mogą skorzystać z brodzika czy dwóch zakręconych zjeżdżalni o łącznej powierzchni około 120 metrów. Dodatkowymi atrakcjami zawartymi w cenie biletu są trzy rozgrzewające sauny: sucha, mokra i infrared, słoneczna łączka, prysznice wrażeń, a także orzeźwiająca studnia lodowa. Osoby zainteresowane, po wcześniejszym zapisie, mogą wziąć udział w zajęciach aqua animacji (aqua cycling, aqua dance, aqua senior i więcej).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Aquasfera
ul. Żołnierska 13a, Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32781)
Shopping (1267)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Warszawa(2445)
Kraków(1434)
Łódź(789)
Wrocław(810)
Poznań(1094)
Trójmiasto(956)
Szczecin(562)
Katowice i aglomeracja(1090)
Bydgoszcz(467)
Toruń(446)
Lublin(532)
Białystok(394)
Rzeszów(365)
Częstochowa(401)
Radom(334)
Kielce(368)
Olsztyn(348)
Opole(351)
Bielsko-Biała(479)
Gliwice(920)
Sosnowiec(901)
Rybnik(849)
Tychy(1038)
portale
Hotelscombined(28834)
Groupon(6652)
Tui(1597)
Fastdeal(1383)
Travelist(868)
MyDeal(560)
Wyjątkowy Prezent(324)
Infobuzer(324)
Triverna(225)
Klub Zniżek(169)
Kuptravel(133)
Travelday(77)
Okazje eholiday(66)
Voyage Prive(62)
Travelgory(29)
Flipo(21)
promocje i kody
Promocje (704)
Kody rabatowe (111)
Źródła
Wszystkie (182)
Groupon (3199)
Fastdeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry