Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

39,99 zł: bilet na Walentynkową Galę Stand-Up Comedy w Od Nowa – Nowej Sali Kinowej w Toruniu (zamiast 50 zł)

50 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Na scenie wystąpią: Tomasz Nowaczyk, Mieszko Minkiewicz, Grzegorz Dolniak oraz Cezary Sadowski

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: zakupiony groupon należy wysłać na adres kontakt@agencja-start.pl do 09.02.2017 do godz.12. Bilet w formacie PDF zostanie przesłany w mailu zwrotnym. Niedokonanie rezerwacji w terminie może skutkować brakiem miejsc.
3. Weź ze sobą otrzymany bilet.
Dodatkowe informacje: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Oferta

  • 39,99 zł zamiast 50 zł za bilet na Walentynkową Galę Stand-Up Comedy
  • Kiedy: 14.02.2017 o godz. 18:30
  • Gdzie: Od Nowa – Nowa Sala Kinowa, Toruń

Walentynkowa Gala Stand-Up Comedy

Dla wszystkich, którzy chcą spędzić walentynki w miłej atmosferze, a nie mają jeszcze pomysłu na wieczór, idealnym rozwiązaniem może okazać się wizyta na Walentynkowej Gali Stand-Up Comedy. W 2-godzinnym wydarzeniu wystąpi 4 komików, każdy z innym spojrzeniem na święto zakochanych.

Wystąpią:

Tomasz Nowaczyk jest zwycięzcą konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Znany jest z tworzenia stand-upów głównie dla dorosłych, ostatni z nich nosi tytuł „Myślę, więc gadam”, w którym autor wypowiada około 6000 słów, w tym kilka niecenzuralnych.

Fragment występu Tomasza Nowaczyka:

Mieszko Minkiewicz potrafi rozbawić każdego do łez; mówi o sobie, że jest tzw. nerdem. Na scenie zazwyczaj opowiada o tym, że o siebie nie dba, ile poziomów w grze udało mu się przejść oraz że pizza to najlepsze jedzenie, ponieważ samo przyjeżdża.

Fragment występu Mieszka Minkiewicza:

Grzegorz Dolniak to kabareciarz z wyboru, konferansjer z powołania, animator kultury z zacięcia, solista z nadania, rysownik z zaskoczenia.

Fragment występu Grzegorza Dolniaka:

Cezary Sadowski pochodzi z Lubawy, mieszka w Bydgoszczy, występuje tam, gdzie zostanie zaproszony. Warto zaznaczyć, że stand-up jest dopiero na trzecim miejscu jego zainteresowań. Wyżej są kabaret i napoje alkoholowe.

Fragment występu Cezarego Sadowskiego:


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Toruń
Jurija Gagarina 37a
(Od Nowa - Nowa Sala Kinowa), Toruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28096)
Shopping (1361)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Warszawa(2406)
Kraków(1329)
Łódź(885)
Wrocław(934)
Poznań(1080)
Trójmiasto(1073)
Szczecin(579)
Katowice i aglomeracja(1230)
Bydgoszcz(510)
Toruń(484)
Lublin(578)
Białystok(425)
Rzeszów(427)
Częstochowa(436)
Radom(366)
Kielce(456)
Olsztyn(380)
Opole(388)
Bielsko-Biała(527)
Gliwice(1045)
Sosnowiec(998)
Rybnik(968)
Tychy(1163)
portale
Groupon(7122)
Hotelscombined(4519)
Tui(1537)
Fastdeal(1269)
Travelist(740)
MyDeal(606)
Wyjątkowy Prezent(320)
Infobuzer(288)
Triverna(213)
Klub Zniżek(191)
Okazje eholiday(76)
Kuptravel(75)
Voyage Prive(72)
Travelday(45)
Travelgory(25)
Flipo(2)
promocje i kody
Promocje (1227)
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (118)
Groupon (8414)
MyDeal (4)
Fastdeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry