Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie zmarszczek lub zapobieganie nadpotliwości: 49,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej w gabinecie Barbara Beauty

200 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Toksyna botulinowa blokuje nadmierne wydzielanie potu albo przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, co pozwala spłycić zmarszczki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego na wykonanie usługi (obowiązuje dopłata). Kwota dopłaty na miejscu u partnera wynosi: 1 partia twarzy  299 zł, 2 partie twarzy  399 zł, leczenie nadpotlwości – kwota uzalezniona od powierzchi (od 450 zł). Zgodnie z cennikiem dostępnym tutaj. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 816 383 (pon.-pt. 16-20, sob. 9-14) z 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej:

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na usunięcie zmarszczek (1 partia twarzy),
  • 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na usunięcie zmarszczek (2 partie twarzy),
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 550 zł na zapobieganie nadpotliwości pach, dłoni lub stóp.

Zmarszczki do wyboru: 

  • poprzeczne czoła, 
  • między brwiami (tzw. lwie zmarszczki), 
  • wokół oczu (tzw. kurze łapki).

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
ul. Studzienna 15A, Rybnik

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24645)
Shopping (1410)
Bilety (135)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (516)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (516)
Groupon (542)
Fastdeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry