Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie ze stylizacji rzęs i paznokci dla 1 osoby za 199 zł i więcej opcji w Ak Studio Urody Anna

600 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru są 2 szkolenia: z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs lub z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty korzystać mogą tylko nowi klienci.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku wyboru szkolenia indywidualnego należy przyprowadzić własną modelkę. Na zakończenie każdy kursant otrzyma skrypt oraz certyfikat ukończenia kursu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 703 150.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 199 zł zamiast 600 zł za szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs dla 1 osoby,
 • 289 zł zamiast 1200 zł za szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs dla 2 osób,
 • 199 zł zamiast 600 zł za szkolenie z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą dla 1 osoby,
 • 289 zł zamiast 1200 zł za szkolenie z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą dla 2 osób.

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1: 

 • przepisy BHP w salonie kosmetycznym,
 • wyposażenie stanowiska pracy,
 • omówienie kształtu oka,
 • przygotowanie klientki do zabiegu,
 • część praktyczna przedłużania i zagęszczania rzęs,
 • możliwość zakupienia zestawu startowego wraz z kuferkiem,
 • czas szkolenia - ok. 6 godzin (dla 2 osób), 3 godziny (dla 1 osoby),
 • certyfikat.

Szkolenie z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową lub hybrydową:

 • omówienie kosmetyków, materiałów i narzędzi potrzebnych do pracy przy stylizacji paznokci metodą żelową lub hybrydową,
 • prezentacja stylizacji płytki paznokciowej metodą żelową lub hybrydową,
 • ćwiczenia w modelowaniu paznokci rąk żelem, hybrydą, na naturalnej płytce, na tipsie, na szablonie w stylu naturalnym oraz frencz
 • możliwość zakupienia zestawu startowego wraz z kuferkiem,
 • czas trwania 1 dzień, (jedna metoda), ok. 6 godzin (dla 2 osób), 3 godziny (dla 1 osoby), * certyfikat.

Podczas szkolenia dla 2 osób kursanci uczą się na sobie nawzajem. Każdy z uczestników otrzymuje na własność skrypt z zajęć i certyfikat ukończenia kursu.

Studio Urody Infinite

Studio pomaga odkryć, podkreślić i uwierzyć w naturalne piękno, drzemiące w każdym człowieku. Z tą misją przedstawia bogaty wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych, oferując zarówno kompleksową metamorfozę, jak i drobny retusz. Zgrany, fachowy i zaangażowany zespół pomoże dobrać odpowiednie kuracje, a kojąca atmosfera odpowiednio nastroi ciało i umysł na program odnowy. AK Studio Urody Anna to także miejsce podwyższania kwalifikacji w dziedzinie kosmetyki z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Urody Infinite
ul. Jutrzenki 12, Bielsko Biała, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16048)
Shopping (855)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (493)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (493)
Groupon (510)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry