Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie testowe mountainboardingu dla 1 osoby za 34,99 zł i więcej opcji w Szkole Wild Mountainboards w Rybniku

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Mountainboard - letnia alternatywa dla snowboardu z użyciem profesjonalnej deski, która doskonale radzi sobie niemal na każdej powierzchni

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 503 735 103 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 34,99 zł zamiast 60 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 1 osoby,
 • 64,99 zł zamiast 100 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 2 osób,
 • 59,99 zł zamiast 120 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 1 osoby,
 • 99,99 zł zamiast 200 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 2 osób.

Zajęcia odbywają się w grupach 3-4 osób. Usługodawca zapewnia sprzęt i zabezpieczenia.

Szkolenie testowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów

Szkolenie podstawowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów
 • jazda wyznaczona trasą, slalom na pachołkach
 • omówienie zaawansowanych metod skręcania i hamowania
 • jazda samodzielna
 • park miejski na czas szkolenia

Szkolenia odbywają się w parku Wiśniowiec w Rybniku, gdzie znajduje się tor boadercrossowy, skatepark, dity oraz łagodna, szeroka trasa z wypłaszczeniem. Miejsce to stanowi jedną z najlepszych przestrzeni do uprawiania mountainboardu w Polsce. Od lat jest miejscem zlotów mountainboardowych oraz zawodów w tej dyscyplinie sportu, w tym Mistrzostw Polski.

Szkoła Wild Mountainboards

Powstały w 2013 roku projekt został stworzony z misją popularyzowania mało znanego w Polsce sportu, jakim jest mountainboarding. Nauką, udostepnianiem sprzętu oraz podnoszeniem poziomu mountainboardingu zajmują się tu wykwalifikowani instruktorzy, wyspecjalizowani także w narciarstwie i snowboardzie. Wśród szkoleniowców znajdują się m.in. mistrzowie Polski w kategoriach downhill, boardercross i slalom oraz finaliści nieoficjalnych mistrzostw Europy w boardercossie. Wild Mountainboards jest również organizatorem zawodów „ Lord Of The Board”, które, rozpoczęte jako nieoficjalne zloty miłośników mountainboardingu, obecnie wyznaczają standardy i poziom tej dyscypliny sportu w Polsce.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
Szeptyckiego 8
Park Wiśniowiec, Rybnik, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37279)
Shopping (385)
Bilety (117)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (495)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (495)
Groupon (511)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry