Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Oczyszczanie i nabijanie klimatyzacji od 49,99 zł w P&P Motors

150 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis obejmuje oczyszczenie układu klimatyzacji, jej odgrzybienie, sprawdzenie szczelności i nabicie czynnikiem chłodzącym

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy działających układów klimatyzacyjnych, w razie uszkodzonej lub niesprawnej klimatyzacji usługa nie będzie wykona. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 16 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 33 821 66 17. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet doborowe towarzystwo w aucie nie zawsze zapewni przyjemny klimat podróży. Z dzisiejszym grouponem o miłą atmosferę w samochodzie zadbasz dzięki serwisowi klimatyzacji w P&P Motors.

Oferta
Serwis klimatyzacji samochodowej (odessanie czynnika, oczyszczenie układu z wody i osuszenie go, odgrzybianie, próba szczelności i nabicie nowego czynnika chłodzącego) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 150 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 100 g czynnika,
2) 69,99 zł zamiast 300 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 200 g czynnika,
3) 89,99 zł zamiast 450 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 300 g czynnika.

P&P Motors
Po wizycie w P&P Motors cieszyć się można z optymalnej dla temperatury podczas jazdy samochodem oraz braku jakichkolwiek przykrych i niezdrowych zapachów wydobywających się z klimatyzacji. To wszystko dzięki kompleksowej usłudze wykonanej przez doświadczonych serwisantów. Co ważne, na miejscu można uzupełnić czynnik chłodniczy - jego zmniejszenie bowiem może spowodować spadek sprawności klimatyzacji lub nawet jej awarię.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bielsko-Biała
Kazimierza Wielkiego 1a, Bielsko-Biała, śląskie
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38184)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (494)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (494)
Groupon (510)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry