Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet open na siłownię i wejście na saunę za 49,99 zł i więcej opcji w Sport-Studio (do -54%)

87 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do dyspozycji jest 70 stanowisk treningowych, lokal po gruntownym remoncie – klimatyzowana i wentylowana siłownia, amortyzowana podłoga

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów siłowni. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 604 770 454 (dotyczy sauny) lub osobista.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skuteczne siłowanie się na ręce wymaga nie tyle zręczności, co siły. Jeśli zatem chcesz efektywnie i efektownie pokonywać osiłków, odwiedź Sport-Studio w Bielsku-Białej, gdzie poczujesz sportowego ducha mobilizującego Cię do doskonalenia się.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 87 zł za miesięczny karnet + 1 wejście na saunę,
2) 89,99 zł zamiast 174 zł za 2-miesięczny karnet + 2 wejścia na saunę,
3) 119,99 zł zamiast 261 zł za 3-miesięczny karnet + 3 wejścia na saunę,
4) 219,99 zł zamiast 390 zł za 6-miesięczny karnet.

Sport-Studio
Leniuchom wstęp wzbroniony – tak mógłby brzmieć napis na szyldzie zawieszonym nad wejściem do siłowni zlokalizowanej przy kultowej hali sportowej BKS. Miejsce to zostało bowiem stworzone z myślą o osobach, które są skoncentrowane na tym, by poprawić wydolność organizmu i wytrzymałość, zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową. Trenują w niej członkowie pierwszoligowej drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie, sekcji trójboju siłowego wyciskania sztangi na ławce leżąc oraz pierwszego zespołu siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała. Panują tutaj bowiem dogodne warunki do ćwiczeń zawodowców – podłoga zamortyzuje uderzenie najcięższych hantli (w tym dochodzących do 62 kg), a nawet 250-kilogramowej sztangi zrzuconej z pleców.

Oprócz ławeczek i talerzy do dyspozycji trenujących są m.in. rowery, stepery i orbitreki. By prawidłowo z nich korzystać, a tym samym osiągnąć maksymalne efekty, warto zwrócić się o pomoc do trenera personalnego, który jest utytułowanym kulturystą. Tym bardziej że trening dobierze do typu sylwetki i sposobu przemiany materii każdej osoby, stworzy indywidualny program dietetyczny, zaplanuje odpowiednią suplementację treningową i zdrowotną, a poprzez wysoki poziom motywacji zachęci do pokonywania swoich barier. Po intensywnym wysiłku fizycznym warto skorzystać z sauny o powierzchni 60 m², by zregenerować nadwyrężone mięśnie. Składa się ona z 4 pomieszczeń, w tym z wypełnionego zimną wodą baseniku o wymiarach 3 m x 2 m i głębokości ok. 160 cm.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bielsko-Biała
Rychlińskiego 19, Bielsko-Biała, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19618)
Shopping (790)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (500)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (500)
Groupon (526)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry