Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem dla 2 osób za 44,99 zł i więcej opcji w Paintball Zone Bieruń (do -54%)

80 złod44,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zastrzyk adrenaliny i dawka dobrej zabawy na przestronnym polu do gry

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. liczba graczy to 8 os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska - informacja na miejscu. Dodatkowe kulki w cenie: 100 szt./osoba za 15 zł. Możliwość wielokrotnego dokupowania pakietu.
Konieczna rezerwacja tel. 513 043 400 z podaniem kodu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Gra w paintball z pełnym wyposażeniem:

  • 44,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób,
  • 79,99 zł zamiast 160 zł za grę dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 240 zł za grę dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 320 zł za grę dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 10 osób.

Zanim powietrze zaczną przecinać barwne kulki, uczestnicy gry zaopatrzą się w niezbędny sprzęt. Mundur, pas, faty, maska termiczna, butla HP z gazem bez ograniczeń oraz marker. Najnowsze markery marki Tippmann model FT12 pozwolą cieszyć się bitwą w bezpiecznych warunkach. Tym bardziej, że pakiet obejmuje opiekę instruktorską. Gra, w zależności od preferencji uczestników, odbywa się na polu leśnym lub speedballowym. Po potyczce istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.

Paintball Zone Bieruń

Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu, zainspirowała grupę ludzi do stworzenia profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zamiłowanie do aktywnego trybu życia, jak również otwartość i charyzma założycieli sprawiły, że Paintball Zone Bieruń szybko stał się rozpoznawalny na Śląsku. Zwłaszcza, że cyklicznie organizuje turnieje ligowe, lokalne oraz międzynarodowe (np. Polska Liga Paintballowa, Leśny PoGrom, Central European Paintball League).

Firma dysponuje w Bieruniu poligonem (2 ha terenu leśnego z przeszkodami naturalnymi i sztucznymi, np. opony, domki, przeszkody z desek, beczek, starych samochodów) i polem do speedballa z prawie 50 balonami. Na terenie pola Paintball Zone znajduje się duża strefa rekreacyjna, z zadaszoną altaną, gdzie po emocjonujących paintballowych rozgrywkach można odpocząć przy smażonej kiełbasce z ogniska. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pracownicy zjawili się z profesjonalnym sprzętem w dowolnym zakątku Polski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Poligon Paintball Zone
ul. ul. Chemików, 43-150 Bieruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (515)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (515)
Groupon (532)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry