Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zajęcia logopedyczne dla dzieci za 139 zł w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Allegro (zamiast 279 zł)

279 złod139
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia logopedyczne dla dzieci mają na celu wyeliminowanie wykrytych w mowie nieprawidłowości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla dzieci w wieku 2,5-6 lat.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 607 503 423, email: poradniaallegro@wp.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 139 zł zamiast 279 zł za karnet na zajęcia logopedyczne (5 spotkań).

Zajęcia trwają około 60 minut i są skierowane do dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Celem zajęć jest:

  • kształtowanie prawidłowej mowy,
  • stymulowanie opóźnionego rozwoju mowy poprzez korygowanie zaburzeń w zakresie strony fonetycznej, leksykalnej i gramatycznej wypowiedzi,
  • doskonalenie wymowy już ukształtowanej,
  • usprawnianie techniki czytania i pisania.

Mowa pełni bardzo ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Jej zaburzenia mogą spowodować nie tylko trudności w komunikowaniu się, ale również nieprawidłowe funkcjonowanie w grupie oraz niepowodzenia szkolne. Prawidłowa komunikacja jest narzędziem w zdobywaniu informacji, pozwala na wyrażanie swoich myśli, opinii, odczuć. Mowa w dużej mierze wpływa na ogólny rozwój dziecka i jego osiągnięcia w każdej sferze. Kluczowe jest więc kształtowanie mowy oraz prawidłowych wzorców mowy od najmłodszych lat. Zajęcia logopedyczne są środkiem pomocy. Ich treści, formy i metody prowadzenia muszą być maksymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości dziecka i skierowane na wyeliminowanie wykrytych w mowie nieprawidłowości.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Allegro

Poradnia Allegro otacza opieką zarówno dzieci, jak i dorosłych, dając im wsparcie oraz zapewniając szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych. Pacjenci mogą skorzystać z zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, terapii psychologicznej, terapii pedagogicznej, terapii metodą Warnkego, terapii metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, terapii behawioralnej, terapii taktylnej, terapii SI, terapii logopedycznej, terapii logopedycznej z elementami emisji głosu, terapii metodą werbo-tonalną (cz. I i II), socjoterapii z elementami arteterapii, zajęć polisensorycznych, muzykoterapii i dogoterapii. Uzupełnieniem zajęć indywidualnych są zajęcia grupowe, prowadzone przez specjalistów z Poradni.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Białystok
ul. Cieszyńska 3A, Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28682)
Shopping (1443)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Białystok (414)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (414)
Groupon (425)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry