Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Weekendowe szkolenie z komandosami elitarnej jednostki GROM za 699 zł z GROM Group (zamiast 1550 zł)

1550 złod699
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przygoda na całe życie: strzelanie, szkolenie wysokościowo-wspinaczkowe, taktyka, konwojowanie i więcej pod okiem komandosów GROM

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przyjazd do „Ośrodka Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze k. Łomży w piątek do godz. 17 – we własnym zakresie.
Konieczna rezerwacja tel. 22 760 85 68, 514 717 071, 504 189 199 w celu ustalenia terminu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkolenie z komandosami GROM na poligonie w Czerwonym Borze.

Oferta

 • 699 zł zamiast 1550 zł za weekendowe szkolenie z komandosami elitarnej jednostki GROM.

W skład szkolenia wchodzi:

 • GROM shooting training: strzelanie z pistoletu maszynowego MP-5 (20 szt. amunicji w cenie, możliwość dokupienia dodatkowej amunicji - 2 zł/szt.) i strzelby gładkolufowej (5 szt. w cenie, możliwość dokupienia - 4 zł/szt.)
 • szkolenie wysokościowe -wspinaczkowe
 • czarna taktyka (CQB)
 • zielona taktyka
 • konwojowanie
 • GROM Combatives
 • taktyka interwencji
 • techniczne pokonywanie najdłuższego w Polsce toru przeszkód
 • ognisko: spotkanie z bohaterami książki „Tajne akcje snajperów GROM” – każdy uczestnik szkolenia otrzyma książkę z autografami głównych bohaterów
 • całodniowe wyżywienie (3 posiłki) z wybornego cateringu
 • zakwaterowanie (2 noce) w pokojach 2-osobowych z łazienkami (świeżo wyremontowany obiekt)
 • zakończenie szkolenia w niedzielę po obiedzie

Grom Group

Założycielami GROM Group są byli komandosi z elitarnej jednostki GROM, którzy brali udział w operacjach specjalnych i w praktyce sprawdzali skuteczność swoich umiejętności. Wielokrotnie uczestniczyli w kursach dotyczących działań specjalnych i antyterrorystycznych w różnych krajach zachodnich. Instruktorzy posiadają doświadczenie, umiejętności oraz uprawnienia pozwalające na profesjonalne i bezpieczne przekazanie posiadanej wiedzy. 

Proponowane przez GROM Group szkolenia obejmują swoim zakresem wiedzę z postępowania w sytuacjach kryzysowych, działań specjalnych i antyterrorystycznych, bezpieczeństwa osobistego oraz instytucji: Mają na celu podnoszenie tychże kompetencji i umiejętności uczestników. Oferta skierowana jest zarówno do firm oraz formacji mundurowych, jak i osób prywatnych. 

Szkolenia specjalne, w tym strzeleckie zaawansowane, organizowane są w specjalnie do tego przygotowanym ośrodku szkoleniowym w Czerwonym Borze koło Łomży (również w Warszawie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). Na 8,5 ha powierzchni leśnej znajduje się m.in. zbiornik wodny o pow. 0,5 ha, tor do jazdy samochodami terenowymi i quadami, pole paintballowe, najdłuższy w Polsce tor przeszkód (na którym odbywają się zawody GROM Challenge), wieża wspinaczkowa, tor taktyczny oraz strzelnica do strzelania z broni palnej (od 0 do 100 m). 

Na poligonie organizowane są również eventy militarne. Ponadto instruktorzy GROM Group prowadzą cykliczne zajęcia z samoobrony GROM Combatives.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
poligon
Poligon w Czerwonym Borze, Czerwony Bór k.Łomży, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24813)
Shopping (1305)
Bilety (127)
Hotele
lokalne
Białystok (438)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (438)
Groupon (435)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry