Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Strzelanie: 1-godzinne dla 4 osób (109,99 zł) ze szkoleniem w 4G Sport

320 złod109,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 66%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Strzelanie z broni pneumatycznej z nieograniczoną ilością śrutu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób po 12 roku życia.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon lub na urządzeniu mobilnym. Dni i godz. korzystania ustalane podczas rezerwacji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 271 091. Jeżeli w ciągu 48 godzin klient nie przełoży lub nie odwoła wizyty, groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta:

Wejście na strzelnicę z nieograniczoną ilością śrutu, opieką instruktora oraz szkoleniem z zasad zachowania się na strzelnicy oraz posługiwania się karabinkiem pneumatycznym:

  • 109,99 zł zamiast 320 zł za 1-godzinne strzelanie na 4 stanowiskach dla 4 osób.

Białostocki Klub Sportowy 4G Sport

Miłośnicy brania na muszkę powinni wziąć na celownik 4G Sport. Na strzelnicy znajdującej się na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2 można postrzelać z broni laserowej bądź pneumatycznej. Tej ostatniej towarzyszyć będzie szkolenie z zasad zachowania się na strzelnicy i posługiwania się karabinkiem pneumatycznym. Dzięki temu każdy uczestnik zabawy będzie czuł się bezpiecznie.

Warto podkreślić, iż 4G Sport organizuje konkursy strzeleckie i turnieje, podczas których można rywalizować z mistrzami (4GUNS czy CYBERSHOOT CUP).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białymstoku
Legionowa 7, Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14905)
Shopping (369)
Bilety (127)
Hotele
lokalne
Białystok (454)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (454)
Groupon (450)
MyDeal (5)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry