Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rejs żeglarski z możliwością wyrobienia certyfikowanych uprawnień ISSA za 49,99 zł i więcej opcji w Jachttour

300 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 83%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ukończenie kursu pozwala na samodzielne prowadzenie turystycznych jachtów morskich; nauka odbywa się na Mazurach

Groupon ważny do 09.09.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wymagania do uzyskania patentu (Inland Skipper, Inshore Skipper, Offshore Skipper) można znaleźć tutaj: http://issa.com.pl/certyfikaty-zeglarskie/. Egzamin patentowy dodatkowo płatny: 150 zł. Certyfikat ISSA w cenie (potwierdzenie zdobycia umiejętności do prowadzenia turystycznych jachtów śródlądowych i morskich). Dopłata po skorzystaniu ze zniżki wynosi 950 zł/osobę za rejs.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 453 331. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. W celu sprawnego bukowania terminów, wskazana jest jak najszybsza rezerwacja tuż po zakupie grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Rejs żeglarski z możliwością wyrobienia certyfikowanych uprawnień ISSA:

  • 49,99 zł za groupon wart 300 zł do wykorzystania na rejs żeglarski dla 1 osoby,
  • 99,99 zł za groupon wart 600 zł do wykorzystania na rejs żeglarski dla 2 osób.

Mazury są doskonałym miejscem do nauki sztuki żeglarstwa, dlatego właśnie tutaj kursanci zdobywają praktyczną wiedzę, która pozwoli w późniejszym czasie samodzielnie prowadzić turystyczne jachty śródlądowe i morskie.

Jachty wykorzystywane w Jachttour przystosowane są do nauczania, w jaki sposób właściwie manewrować silnikiem w portach czy wykonywać zwroty na otwartej wodzie. Kursantom zostaną również przedstawione przepisy i zasady reagowania w trudnych warunkach pogodowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Frombork
ul. Rybacka 4, 14-530 Frombork, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97371)
Shopping (69)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Białystok (560)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (560)
Groupon (434)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry