Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 9 zł: Uratuj dziecko umierające z głodu w Afryce – akcja UNICEF

od9
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

20.02.2017 w Sudanie Południowym został ogłoszony stan klęski głodu, co oznacza, że ludzie umierają z powodu niedożywienia

Groupon ważny do 31.08.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: środki na konto Unicef zostaną przekazane przez Groupon Polska – nie trzeba dokonywać żadnych przelewów ani realizować grouponu. Unicef zobowiązuje się wystawić potwierdzenie otrzymania darowizny, jeśli pojawi się takie zapytanie ze strony Darczyńców. 100% przychodu z grouponów zostanie przekazane na akcję ratunkową zorganizowaną przez Unicef.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dołącz do akcji ratunkowej UNICEF – kup dzisiaj groupon i uratuj głodujące dzieci w Afryce. Potrzebna jest każda pomoc.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 9 zł za groupon charytatywny na pastę terapeutyczną dla 5 dzieci,
  • 30 zł za groupon charytatywny na mleko terapeutyczne dla 9 dzieci,
  • 41 zł za groupon charytatywny na wysokoenergetyczne herbatniki oraz pastę terapeutyczną dla 18 dzieci,
  • 78 zł za groupon charytatywny na ratujący życie zestaw medyczny dla lekarzy i pielęgniarek (leki, bandaż, gaza, szczypce, strzykawki, jodyna i inne).

Ważne informacje:

  • 4,9 mln osób, czyli ponad 40% mieszkańców kraju potrzebuje natychmiastowej pomocy żywnościowej,
  • 360 000 dzieci poniżej 5. roku życia jest zagrożonych śmiercią głodową,
  • środki pozyskane ze sprzedaży grouponów charytatywnych przeznaczone zostaną na żywność terapeutyczną, która ratuje życie najbardziej niedożywionych dzieci i na wyposażenie ośrodków zdrowia. Dramatyczna walka z czasem trwa. Apelujemy o każdą pomoc!

Pamiętaj – działając z UNICEF masz 100% pewności, że Twoje wsparcie dotrze do potrzebującego dziecka. W imieniu tych dzieci prosimy, zakup groupon już dziś.

Klęska głodu w Sudanie Południowym

Sytuacja żywnościowa w Sudanie Południowym jest najgorsza od czasu wybuchu konfliktu trzy lata temu. W lutym 2017 roku została ogłoszona klęska głodu, co oznacza, że dzieci i dorośli zaczęli umierać z powodu niedożywienia.

Wiele dzieci wraz ze swoimi rodzicami opuściło domy z powodu grożącego im niebezpieczeństwa. Pola uprawne zostały zniszczone, ceny poszybowały w górę, przez co wiele rodzin nie ma dostępu do żywności lub ogranicza ją do minimum. Brakuje dostępu do opieki medycznej i sanitariatów. 360 000 dzieci poniżej 5. roku życia jest zagrożonych śmiercią głodową.

Matki decydują się na długą i niebezpieczną drogę, aby ratować swoje dzieci. Każda chwila ma znaczenie. W jedynym szpitalu dziecięcym w Sudanie Południowym na pomoc czekają tysiące małych pacjentów. Dzieci cierpią na ciężkie ostre niedożywienie, są bardzo osłabione, przez co każda infekcja jest dla nich kolejnym zagrożeniem. Matki z przerażeniem spoglądają na kości zarysowujące się na ciałach swoich pociech, na to, jak głód z każdym dniem wyniszcza ich i tak już drobne organizmy. Jedynym ratunkiem jest dla nich żywność terapeutyczna.

Dla wielu dzieci w Sudanie Południowym walka o przeżycie cały czas trwa, dlatego potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Kupując jeden z 4 grouponów dajesz dziecku szansę na życie i powrót do zdrowia.

Dzieci umierają na naszych oczach. Dzięki Twojemu wsparciu możemy je uratować. W imieniu tych dzieci gorąco dziękujemy za każde wsparcie.

Dowiedz się więcej o akcji: http://www.unicef.pl/afryka


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Aleja Wilanowska 317, 02-665 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97876)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Białystok (565)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (565)
Groupon (433)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry