Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs koneser online z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

199 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Uczestnik kursu nabywa wiedzę z zakresu historii i technik wytworu trunków oraz możliwości wykorzystania ich w gastronomii

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: [email protected] wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu oraz wypełnionym zgłoszeniem na kurs. Po przesłaniu kompletu dokumentów (groupon + zgłoszenie na kurs) klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej w terminie 24 godzin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Oferta

 • 59 zł zamiast 199 zł za kurs online: podstawy winiarstwa i browarnictwa.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia (wydawane na wzorach MEN – ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U. z 2014 r. poz. 622) listownie na wskazany adres zamieszkania. Brak dodatkowych opłat za zaświadczenie, egzamin i przesyłkę.

Kurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych nie tylko degustacją trunków, lecz także procesem ich produkcji, metodami uzyskiwania pożądanego smaku. Szkolenie stanowi ciekawą lekcję dla amatorów pragnących zapoznać się z historią i technikami wytworu trunków oraz dla osób, które mają już za sobą pierwsze próby w tym kierunku, lecz pragną pogłębić wiedzę. Kurs kierowany jest szczególnie do osób, które na browarnictwo i winiarstwo patrzą pod kątem relaksu i hobby, gdzie możliwość eksperymentowania w połączeniach smakowych, odkrywania nowych aromatów, a wreszcie – poczęstowania bliskich i znajomych własnoręcznie wyprodukowanym trunkiem kusi coraz więcej osób.

Szkolenie przyda się także osobom, które wiedzę z zakresu wytwarzania piwa i wina pragną wykorzystać w swojej pracy zawodowej, a zatem dla właścicieli lokali gastronomicznych i barów, kelnerów i barmanów, wreszcie zaś dla osób, które pragną browarnictwo i winiarstwo uczynić swą ścieżką zawodową. Kurs zawiera informacje na temat historii browarnictwa, procesu produkcyjnego piwa, doboru surowców i sprzętu, jak również praktyczne porady dotyczące domowej produkcji piwa. W zakresie winiarstwa uczestnik kursu pozna historię wina i winiarstwa, zakres uprawy winorośli poprzez odpowiedni dobór odmiany, pożądane warunki uprawy i konieczne zasady. Dowie się również, jak wygląda proces produkcji wina oraz domowy wyrób tego trunku oraz wyrobów winiarskich do wykorzystania w gastronomii.

Program kursu:

 • Historia piwa i podstawy browarnictwa
 • Proces powstawania piwa
 • Sprzęt i surowce piwowarskie
 • Domowe warzenie piwa
 • Historia wina i podstawy winiarstwa
 • Winorośl – pochodzenie, odmiany, wymagania
 • Produkcja wina
 • Domowy wyrób win
 • Piwo i wino w kuchni

Dodatkowe informacje:

 • Czas kursu: 30 godzin lekcyjnych do zrealizowania w ciągu 60 dni.
 • Materiały szkoleniowe udostępniane kursantom zgodnie z planem szkolenia.
 • Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej.
 • Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godz., 7 dni w tygodniu.
 • Kurs kończy egzamin wewnętrzny, który obejmuje sprawdzenie wiadomości zdobytych na kursie.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97876)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Białystok (565)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (565)
Groupon (433)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry