Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Korekcja powiek od 1599 zł w Lecznicach Citomed w Toruniu

od1599
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Korekcja powiek: skorygowanie ich opadania lub tzw. worków pod oczami
  • Efekty: zniwelowanie efektu zmęczonych oczu, efekt odmłodzenia
  • Bezpieczeństwo: zabiegi przeprowadzane przez przez doświadczonego specjalistę

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed zabiegiem chirurgicznym następuje konsultacja z lekarzem i skierowanie na badania wymagane przy zabiegu - koszt badania kwalifikującego do zabiegu to 150 zł. Kontakt e-mail oddzial@citomed.pl.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 56 658 44 33 w godz. 9-17.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Dodaj swojemu spojrzeniu energii i blasku, wykonując korekcję powiek w Lecznicach Citomed.

Oferta
w 1 z 2 opcji:

1) 1599 zł za korekcję powiek górnych lub dolnych,
2) 2999 zł za korekcję powiek górnych i dolnych.

Korekcja powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry i przepukliny tłuszczowej z powieki i może być wykonana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. W ten sposób dochodzi do likwidacji efektu opadających i ciężkich powiek, dzięki czemu można wizualnie odjąć sobie kilka lat. Ponadto można liczyć na wyeliminowanie problemów ze wzrokiem wywołanych przez zwiotczałe powieki. Dzięki zabiegowi zwiększa się pole widzenia, a twarz staje się bardziej promienna. Znieczulenie stosowane jest miejscowo, a brak konieczności hospitalizacji sprawia, że szybko można powrócić do codziennej aktywności.

Lecznice Citomed
Citomed to największy i najdynamiczniej rozwijający się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w regionie. Posiada bogate zaplecze dignostyczno-terapeutyczne. 26 poradni specjalistycznych świadczy m.in. zabiegi chirurgiczne (jednego dnia) i z zakresu diagnostyki obrazowej (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, RTG, mammografia). Lecznice Citomed to również zakład medycyny nuklearnej, nowoczesna rehabilitacja i fizjoterapia w Orvit Clinic oraz nowo utworzone centrum dermatologii estetycznej i leczniczej DermE. Jakość usług potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Toruń
Skłodowskiej-Curie 73, Toruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19619)
Shopping (786)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Białystok (436)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (436)
Groupon (442)
MyDeal (5)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry