Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konserwacja chłodzenia laptopa od 49,99 zł w 3giga Serwis Laptopów

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis laptopów wszystkich marek

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 600 763 600 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przywróć sprawne działanie swojemu sprzętowi, udając się do 3giga Serwis Laptopów z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Konserwacja chłodzenia laptopa (rozkręcenie, wyczyszczenie radiatora i wentylatora oraz wymiana materiałów termoprzewodzących) w 1 z 2 opcji:

1) 49,99 zł za konserwację 1 laptopa,
2) 79,99 zł za konserwację 2 laptopów.

Jeżeli podczas pracy na klawiaturze laptopa, biurku czy touchpadzie czuć ciepło, to znak, że komputer wymaga udrożnienia chłodzenia. W innym przypadku może się to skończyć przegrzaniem układu graficznego i pociągnąć za sobą wysokie koszty. W serwisie 3giga laptop zyska drugie życie poprzez wyczyszczenie radiatorów i wiatraka chłodzącego oraz zmianę past chłodzących na wysokiej jakości materiały termoprzewodzące.

3giga Serwis Laptopów
Wykwalifikowani pracownicy z 3Giga od 2006 roku przywracają sprawne działanie laptopów i drukarek wszystkich marek. Instalacja systemu, wymiana procesora, czyszczenie sprzętu czy usuwanie wirusów to tylko niektóre z szerokiego wachlarza usług. Warto dodać, że serwis posiada profesjonalny sprzęt do napraw BGA i SMD, a także może poszczycić się wieloma certyfikatami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Białystok
ul. Wyszyńskiego 2/1/12, 15-888 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99819)
Shopping (71)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Białystok (558)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (558)
Groupon (433)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry