Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie analizy pierwiastkowej włosa za 299 zł z Life Line Diag (zamiast 349 zł)

349 złod299
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 14%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób diagnozy stanu zdrowia organizmu – szczegółowe informacje na temat stężenia poszczególnych pierwiastków

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać tylko 1 groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy zamówić zestaw analizy pierwiastkowej włosa poprzez formularz http://www.lifelinediag.eu/lifeline/zamowienie. Podczas zamówienia w polu Kod rabatowy należy wpisać kod grouponu, wartość zamówienia zostanie obniżona do 0 zł.
Dodatkowe informacje: pocztą zostanie wysłany zestaw niezbędny do wykonania badania. Należy szczegółowo wypełnić ankietę, która znajdzie się w zestawie EHA. Należy pobrać próbę włosów i włożyć ją do załączonego woreczka. Pobraną próbkę wraz z wypełnioną ankietą należy wysłać do laboratorium, korzystając z załączonej koperty zwrotnej. Na wskazany w ankiecie adres e-mail klient otrzyma potwierdzenie dotarcia próbki włosów. Czas oczekiwania na wynik wynosi od 3 do 4 tygodni. Po tym czasie na wskazany w ankiecie numer telefonu komórkowego i adres e-mail klient otrzyma kod do odbioru wyniku online. Jeżeli zamówiło się wersję drukowaną, wynik APW otrzyma się również w wersji papierowej, na podany w ankiecie adres. Oprócz wersji online, która pozwala na samodzielne wydrukowanie wyników badań lub zapisania w formie dowolnego pliku, istnieje również możliwość zamówienia wersji papierowej: wysłanie pocztą na podany w ankiecie adres korespondencyjny to dodatkowy koszt 39 zł, płatne bezpośrednio w Life Line Diag. Kontakt w przypadku pytań możliwy poprzez formularz http://www.lifelinediag.eu/lifeline/kontakt.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 299 zł zamiast 349 zł za badanie analizy pierwiastkowej włosa.

Wykazane dzięki badaniu informacje pozwolą określić stężenie poziomu 28 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań. Dotyczy to stężenia zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych. Na podstawie uzyskanych danych, w tym uzyskanych proporcji między pierwiastkami, określić można aktywność metaboliczną i prawidłowość procesów fizjologicznych. Istotna zmiana w tych relacjach ma swoje odzwierciedlenie w funkcjonowaniu podsystemów organizmu, np. układu nerwowego, pokarmowego oraz hormonalnego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97876)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Białystok (565)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (565)
Groupon (433)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry